Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica

Utworzony przez Guest, 23 listopada 2015 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Tylko nie osiołku ty osiołku. Ja już zrobiłem bardzo dużo chociaż niczego nikomu nie obiecywałem i nie zamierzam tutej piać z zachwytu nad sobą. Teraz cierpliwie wraz z innymi czekam na twój ruch. Nikogo nie krytykuję tylko żądam od wójta spełnienia obietnic. To moje prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wujek dobra rada.Z osła to jest dobra KIEŁBASA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To"d"to jak "DJ" tylko bardzo mądry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A.B.B.A. spać nie moze bo porażki bolą. Rodzina w rozsypce, 2 referenda w gwizdek, chłop sie ośmiesza i kompromituje na każdym kroku, wszyscy maja go po dziurki ale co tam ABBA wie najlepiej jak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam pewności, czy Adam B. udziela się teraz na forum, ale niezależnie od tego każdy widzi jak jest, choć wielu tego nie rozumie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo my!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To forum ma tytuł "mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica". " Bohater" tego forum jest tylko jeden, na szczęście tymczasowy. Życie prywatne Pana Adama to jego problem. Ładowanie się z buciorami w jego życie to szczyt bezczelności i chamstwa. Pan Adam sobie sam świetnie poradzi, czego mu życzę. Gorzej będzie z naszym "bohaterem", na szczęście tymczasowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo bohater czas szybko płynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam wszystkich tzw. KATOLIKÓW - ręce opadają, wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam B. musi wystartować na Wójta. Tylko on ma jakąś szanse z obecnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ks WAWEL gratulacje 7:0, taki wynik, nie każdy ma taki umiejętnościa, aby dać tak ciała. Za mało pieniędzy dostaliście. 47000 co to jest. Na sznurowadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie Wawelu. Czy zauważyliście, że gdy zaczęły się porażki drużyny Wójt przestał przychodzić na mecze. Czy nie jest tak, że brak zwycięstw spowodował odsunięcie się Wójta od piłkarzy? Jak były zwycięstwa przychodził, bo to był jego sukces, jak są przegrane to się do Wawelu nie przyznaje. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki nic się nie stało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie Wawelu. Czy zauważyliście, że gdy zaczęły się porażki drużyny Wójt przestał przychodzić na mecze. Czy nie jest tak, że brak zwycięstw spowodował odsunięcie się Wójta od piłkarzy? Jak były zwycięstwa przychodził, bo to był jego sukces, jak są przegrane to się do Wawelu nie przyznaje. Przykre. Piłkarze co wy na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABBA wójta tez nie było na "wspaniałym" festynie w Karmanowicach, toz to prawdziwy skandal. Jak bywa to źle, jak go nie ma to tez źle, hejtujesz na prawo i lewo. Żal to czytac ale wójta bedziemy bronić przed takimi szkodnikami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo piłkarze. Brońcie Wójta. Nikt wam tyle nie da ile on obieca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska gola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprowadzili nas na ziemię i podcieli skrzydełka.(brawo my)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To forum jest ok—piszmy o wszystkim i o niczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to tak jak nasza Gmina - wszystko i nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...